Kategorie:

Jaki kolor paznokci na randkę?

LETNIE INSPIRACJE HYBRYDOWE DLA ZAKOCHANYCH KOBIET

Choć wielu mężczyzn wydaje się nie zwracać uwagi na takie detale jak kolor paznokci, to zadbanie o ich zdrowy wygląd, a także odpowiedni odcień lakieru, jest bardzo dobrym pomysłem. Panowie nie zawsze komentują zmiany w wyglądzie pań, z którymi się spotykają. Czasem w obawie przed pomyłką, innym razem dlatego, że uznają komplementy tego typu za mniej ważne. Nie znaczy to jednak, że nie doceniają wysiłku włożonego przez kobietę w stylizację, w której pojawia się na randce. Dziś wiemy, że jeden z lepszych efektów manicure – nie tylko trwały, ale również elegancki – można uzyskać dzięki lakierom hybrydowym. Jakie kolory będą jednak najbardziej właściwe na spotkanie z mężczyzną, który podoba się kobiecie? Z jakich letnich barw warto skorzystać w takim przypadku? Jak połączyć modny wygląd paznokci z subtelną delikatnością, która jest jednym z największych afrodyzjaków dla Panów? Jesteśmy przekonani, że analiza produktów marki Sey by Cosmetics Zone jest w stanie przynieść odpowiedzi na te pytania.

RÓŻOWY LAKIER HYBRYDOWY – NIEWINNY I SŁODKI

Nim wybierzemy jakikolwiek lakier na randkę, warto sobie uświadomić, że jego barwa oddziałuje zarówno na mężczyznę, jak i na kobietę, która go nosi. Tak jak wiele innych dodatków, manicure hybrydowy może wręcz wprawić swoją właścicielkę w dobry nastrój i dodać optymizmu przed tak ważnym dla niej spotkaniem. Z kolei różowy kolor – niezbyt jaskrawy, ale może być bardziej intensywny – to jeden z popularniejszych odcieni poprawiających humor. Im słodsza barwa, tym lepiej. Lakiery z linii Sey wydają się bardzo dobrze rozumieć tę zależność. Szczególną uwagę warto jednak zwrócić na dwa warianty tej barwy, czyli Pinky Muffin oraz Amora Kiss od Cosmetics Zone. Każdy mężczyzna będzie nimi zachwycony, a niejedna kobieta poczuje zazdrość na widok tak pięknej stylizacji hybrydowej.

MNIEJ NAMIĘTNOŚCI, WIĘCEJ ŚWIEŻOŚCI

Ciepłe odcienie lakierów do paznokci warto wybierać na każdym etapie spotkań z mężczyzną. Ich barwa kojarzy się z romantycznym uczuciem, a więc może podkreślić więź emocjonalną, jaką buduje pomiędzy sobą dwoje ludzi. Co jednak, jeśli dylemat związany z manicure hybrydowym dotyczy jednej z pierwszych randek? I na taką okazję znajdzie się odpowiednia paleta kolorów. Naszym zdaniem jest to czas, gdy kobieta może pokazać zarówno swoją niezależność, jak i stylową świeżość. Nim związek się narodzi, chłodne barwy mogą sprawić, że damskie dłonie będą wyznaczały moment przejścia do kolejnego etapu relacji. Jeśli natomiast właścicielka manicure szczególnie lubi tego typu odcienie, to warto, aby na potrzeby pierwszych wizyt w kawiarni, kinie, spacerów i kolacji jedzonych w restauracjach wybrała lakiery w pastelowym kolorze. Jednym z popularniejszych przykładów z oferty linii Sey by Cosmetics Zone jest odcień o wdzięcznej nazwie Fresh Mint – lekko zielony, idealny również na plażę, basen, czy aby zrobić wakacyjny pedicure.

PYSZNA STYLIZACJA PAZNOKCI

Po czym poznać, że randka była udana? Przede wszystkim warto tu ocenić, czy wzajemne poznawanie się sprawia nam przyjemność. Odkrywanie kolejnych tajemnic i historii jest jednym z elementów satysfakcjonującej relacji. Podobnie jest ze… słodyczami. Nawet te niepozorne mogą skrywać w sobie różne nadzienie. W świecie, gdzie karmel może być lekko słony, opłaca się więc eksperymentować i wybierać wyrazisty kolor manicure, który jednocześnie rozbudza apetyt. Naszym zdaniem bardzo dobrze nadaje się do tego pastelowy odcień fioletu, czyli Blueberry Shake by Cosmetics Zone – garść jagód, odrobina śmietanki i pyszna stylizacja paznokci na randkę jest gotowa!