zabieg kosmetyczny
Kategorie:

Czym charakteryzuje się zabieg Vela Shape III?

Drenaż limfatyczny Vela Shape III to nowoczesny zabieg, na który decyduje się coraz większa liczba klientów naszej kliniki. Skuteczność tkwi w połączeniu aż trzech odmiennych metod. Wśród nich można wymienić radiofrekwencję, masaż próżniowy oraz podczerwień, których działanie zapewnia uzyskanie pożądanych rezultatów.

Radiofrekwencja oraz podczerwień w skuteczny sposób rozgrzewają tkanki do około 42 stopni Celsjusza, co przekłada się na kilka znaczących efektów. Zaliczamy do nich zarówno rozbicie tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry w wyniku skrócenia jej włókien kolagenowych, jak i zagęszczenie czy wygładzenie tkanki. Dzieje się tak w wyniku stymulacji fibroblastu do tworzenia nowych włókien kolagenowych, ale również kwasu hialuronowego oraz elastyny.

Natomiast w związku z wykonaniem masażu próżniowego skóra staje się lepiej odżywiona i jędrniejsza, a wywołany rezultat przyspiesza naturalnie indukowaną degradację komórek tłuszczowych.

Zabieg Vela Shape III drenaż limfatyczny – dlaczego warto go wykonać?

Drenaż limfatyczny Vela Shape III to nowoczesne rozwiązanie, niosące za sobą wiele korzyści dla całej sylwetki. Do jego niezaprzeczalnych zalet można zaliczyć pełną bezinwazyjność, a także bezbolesność. Wykonanie zabiegu zapewnia uzyskanie niesamowitych wyników, a brak efektów ubocznych zachęca do podjęcia inwestycji.

Możliwość powstania drobnych zaczerwienień lub krwiaków nie jest problematyczna, ponieważ po krótkim czasie od przeprowadzenia zabiegu znikają samoistnie, a także nie przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. Zabieg VelaShape 3 nie trwa długo, ponieważ wykonujemy go w około 30-60 minut, co zależy od obszaru poddawanego działaniu urządzeń.

Drenaż limfatyczny Vela Shape III – efekty

Efekty drenażu limfatycznego Vela Shape III są niezwykle naturalne i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Pierwsze rezultaty można zaobserwować już po jednej sesji, jednak w celu uzyskania najlepszych wyników warto poddać się całej serii wizyt z wykorzystaniem Vela Shape III.

To niezwykle korzystna metoda, dzięki której mogą Państwo liczyć na poprawę ujędrnienia oraz polepszenie napięcia skóry, zniwelowania cellulitu, wygładzenia czy ujednolicenia kolorytu tkanki. To trwały sposób, w wyniku którego ciało prezentuje się doskonale, dodając pewności siebie zarówno na wakacjach, jak i na co dzień.

Vela Shape III drenaż limfatyczny – dlaczego my?

Decydując się na wykonanie drenażu limfatycznego Vela Shape III, warto skorzystać ze świadczonych przez nas usług. Kriomedica to jedna z najlepiej wyposażonych placówek w kraju. Pracujemy na nowoczesnych, wysokiej jakości urządzeniach medycznych, dzięki czemu, wybierając naszą klinikę, mogą uzyskać Państwo optymalne rezultaty. Jesteśmy zespołem profesjonalistów z bogatą wiedzą oraz doświadczeniem, w wyniku których doskonale wiemy, jak skutecznie wykonać każdy oferowany zabieg.

Stosujemy sprawdzone oraz efektywne procedury zabiegowe. Co więcej, do każdej zainteresowanej naszymi usługami osoby podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością.